Послуги міні навантажувача в Бердянську

Пропонується для використання в оренду міні навантажувач Bobcat.

У сучасному світі міста забудовуються таким чином, що на вулицях залишається дуже мало простору для пересування різної техніки. Але коли з’являється необхідність використання таких машин для проведення дорожніх робіт, очищення снігу тощо, великі і масивні вантажівки можуть тільки ускладнити процес і перешкодити роботі. Тут вам знадобляться міні навантажувачі від компанії Bobcat. Ця машина має невеликі розміри, мінімальним радіусом розвороту (півтора метра) і широкому спектру навісного обладнання він може виконувати величезний обсяг роботи в максимально короткі терміни. Через високу вантажопідйомності (одна тонна) міні навантажувач Бобкат легко може справлятися із завданнями, для яких вам можливо в нагоді б великі екскаватори. Але навантажувач може виконувати і цю функцію теж.

Особливості міні навантажувача Бобкат

послуги міні навантажувача бобкатЗ додаткового обладнання крім ковша ви можете встановити:

  • Бур (глибина буріння становить близько двох метрів, діаметр шнека може бути від 200 до 350 міліметрів)
  • Поворотна щітка (ширина становить до двох метрів. Може використовуватися для прибирання пилу, бруду і снігу)
  • Гідромолот
  • Екскаваторний ківш. Має глибину виїмки до двох метрів і ширину 330 міліметрів

Якщо ви плануєте брати в оренду міні навантажувач Бобкат в Бердянську, консультанти допоможуть вам визначитися з вибором моделі і підібрати необхідне обладнання. Сам навантажувач доставляється на місце за допомогою евакуатора.

Що стосується цін, то мінімальний час оренди міні навантажувач становить три години в Бердянську  і три робочі зміни по всій Україні. Вартість послуги Бобкат в Бердянську  становитиме від 250 гривень.

Ми настійно рекомендуємо вам використовувати міні навантажувач Бобкет в Бердянську, так як саме він зараз найкраще підходить для вирішення будь-яких проблем. Він не володіє великими габаритами, але при цьому дуже потужний і легкий у використанні. Через маленьку маси і великої потужності він здатний швидко рухатися і виконувати складні завдання в непростих умовах. Він стане кращим вибором при розчищенні снігу в вузьких вулицях вашого міста чи прибирання доріг. У нього практично немає недоліків і він здатний впоратися з будь-якою поставленою задачею в найкоротші терміни.